קצת עלינו

דקמן הוקמה בשנת 2006 על ידי אורי סלמן. כבן משק במושב ומתוך אהבת האדמה, היצירה ועבודת כפיים התנסה במגוון רחב של עבודות בנייה ותחזוקה, ובעיקר עבודות עץ. את הידע והמומחיות צבר במרוצת השנים במסגרת לימודיו כהנדסאי בנייה וקונסטרוקטור, ותוך עבודה עם קבלנים מנוסים בארץ ובחו"ל, שמהם שאב השראה וניסיון מקצועי רב בתחום.

אנו מתמחים בבניית כל סוגי הדקים, הפרגולות, הגדרות ובמגוון עבודות נוסף לפי הזמנה לבית ולגינה. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם גננים, אדריכלים, מהנדסים וכמובן בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח מהפגישה הראשונה ועד לסיום הפרויקט.
עד היום ביצענו למעלה מ 1000 פרויקטים ברחבי הארץ ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. עבודתנו מתבצעת על ידי צוות עובדים מקצועי ומנוסה שהולך איתנו כבר דרך ארוכה וזה ניכר ומורגש ללקוח בכל פרויקט ומשימה, על מנת לספק את השירות האישי והמקצועי הטוב ביותר, לעמוד בלוחות זמנים ולהגיע לרמת גימור הגבוהה ביותר.

אנו מאמינים כי לכל לקוח ולקוח מגיע הטוב ביותר מאיתנו. אנו מאמינים במתן יחס אישי, בליווי מלא של הלקוח החל משלב היעוץ, בו אנו מסייעים בתכנון ובעיצוב המתאים לטעמכם, לסגנון החלל המדובר, לתשתית ולחוזק המבנה, וכן המלצות הנובעות מוותק מקצועי וניסיון רב.

כל אלה מסייעים לנו לתת לכם את הייעוץ והתכנון המועיל והאפקטיבי ביותר. אנו מתכללים כל בקשה, חלום ורצון של הלקוח, לומדים את אופי החצר, הגינה והבית, ובהתאם לכך אנו מציעים את הפתרון הנכון, היפה, האיכותי והבטיחותי ביותר.

האנשים בדקמן

אורי סלמן

בעלים ומנכ"ל
אורי סלמן
עוד קצת עליי

בן 38, נשוי + אב ל 2 בנות, גר בתל אביב, הנדסאי בניין וקונסטרוקטור ,מס' רישיון – 147178

הדר סחייק סלמן

​​מנהלת שיווק ופיתוח עסקי

הדר ישראלי

מנהלת משרד

שלומי ​אלטיניובה

​מנהל מכירות
500
לקוחות
0
שנות ניסיון
10000
מ"ר
20000000
ברגים