חיפוי הגג של מחסני עץ מתבצע במגוון דרכים:

רעפים- רעפים הם חיפוי גג העשוי לרוב חרס או בטון צבוע. הם מונחים באלכסון בצורה בה הם משתלבים זה בזה. רעפים מוסיפים נופך של יופי בגג, במיוחד אם גם הבית בסמוך הוא עם גג רעפים. סוג רעפים נוסף הם רעפי שינגלס, העשויים מתרכובת המכילה זפת וחומרי אספלט. אלו הם רעפים יפים מאד למראה ועם עמידות גבוהה במיוחד למים ופגעי אקלים שונים.

איסכורית- מדובר על פח גלי ומגלוון. גג איסכורית מבטיח אטימות מרבית, הגנה ועמידות מלאה בפני מפגעי אקלים למיניהם, והוא מומלץ לחיפוי מחסני עץ, בעיקר בשל היותו אטרקטיבי מבחינת המחיר.

פאנל מבודד- מדובר באחד הלהיטים של בנייה קלה. הוא עשוי אלומיניום, איכותי מאד ומציע רמת בידוד אולטימטיבית. כמו כן הוא בעל מראה אסתטי מאד.

פרספקט– זהו סוג של פולימר המזכיר פלסטיק, עלותו זולה, הוא קל אך עמיד מאוד ולא ניזוק בקלות. הפרספקט מוצע בגוונים שונים וגם בשקוף הניתנים לבחירת הלקוח.

מומחים בתחומם

דקמן מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של מחסני עץ המותאמים אינדיבידואלית לטעמכם מבחינת המידות הרצויות והעיצוב המתאים לגינתכם ובוודאי אם קיים דק לגינה המרווחת. מהיום אין צורך להצניע את המחסן בפינה נסתרת בגינה או בחצר, אלא להבליט אותו ולהראות את יופיו. מחסן הוא פתרון נפלא לאחסון כלי גינה וחפצים אחרים, ואם מדובר במחסנים שהם מחסני עץ, התוצאה היא פרקטית, יפה ונוחה.