גדרות עץ

גדרות לגינה הן הדרך שלנו ליצור אינטימיות, פרטיות ואת קו המתאר הסופי של הבית שלנו וסביבו הגינה. 

בנוסף הן גם מספקות את הנופך האחרון והיפה, את המסגרת לתמונה שיצרנו באמצעות הגינה. כשהן עשויות עץ, סביבת הבית כולה מקבלת מראה נעים וחמים. אין ספק כי גדר עץ היא אחת המסגרות המושלמות לתחימת החצר, מעצם היותה עשויה מחומר גלם חם, טבעי, משתלב בקונספט של גינה וצמחייה, ומשמח מאד את העין.
גדרות עץ ניתן לבנות במגוון סוגים וסגנונות: ניתן לבנות גדר שהיא כולה על טהרת העץ, או לשלב בה אלמנטים וחומרי גלם נוספים כגון מתכת, במבוק, אדנים של פסי רכבת, ברזל ועוד. 

כל גדר והסגנון שלה, וכל גדר והחיבור שלה אל הגינה והבית. העיצובים נעשים בהתאם לסגנון הבית והגינה, תוך התייעצות על בעלי הבית. באופן זה ניתן לעצב גדר עץ בסגנון כפרי, קלאסי, מודרני ועוד, המשתלבת באופן הרמוני עם מראה דקים, פרגולה או מראה הבית כולו. לא רק זאת, רעיון נוסף לשילוב הרמוני בין הגדר לשער הכניסה היא בנייה אחידה שלהם או במראה התואם זה לזה.

הדגמים שלנו

סביון (1)

דגם "סביון"

גדר עץ במראה יוקרתי, בעלת פסי עץ צרים אופקיים המותקנים באופן רציף היוצרים מראה אלגנטי ויוקרתי. תשתית הגדר מעמודי ברזל המקובעים לחומת בטון או לקרקע, ומותקנים בגב פסי העץ, כך שבחזית הגדר יתקבל מראה חלק ונקי ואלגנטי. נהוג לבצע מפסי עץ ברוחב 5 או 7 ס"מ.

סחלב

דגם "סחלב"

גדר מלוחות עץ במראה כפרי. הגדר מאופיינת במראה זהה מ 2 צידיה. תשתית הגדר מעמודי ברזל המקובעים לחומת בטון או לקרקע . את עמודי הברזל סוגרים 2 לוחות עץ ניצבים הנותנים גימור אחיד ונקי לגדר ובניהם מותקנים לוחות העץ האופקיים. נהוג לבצע מלוחות עץ ברוחב 14 או 9 ס"מ. גדר מדגם זה מומלצת ביותר בבניית גדר חוצצת בין 2 חצרות, לקבלת מראה זהה משני צידיה.

סוגי עץ נפוצים לגדרות עץ

מוצרים נוספים

53

פרגולות עץ

פרגולות עץ איכותיות, כפי שאנו מספקים ללקוחותינו, חייבות להימדד במספר פרמטרים איכותיים בסיסיים כגון התאמת חומרי הגלם לייעודיהם של הפרגולות במרכז ולמטרות הקצה שלהן

20150430_120942~2

פרגולות אלומיניום

עולם מנצח של פרגולות מדהימות בעלות עמידות מירבית לתנאי מזג האויר.

20190324_142558

פרגולות ברזל

השילוב בברזל ועץ הינו שילוב ייחודי ועוצמתי המשלב בין חומרים עם תכונות שונות.

20150419_164553~2

דקים

דקים הם אחת הדרכים היפות, הנעימות, ובישראל גם הפרקטיות ביותר, העומדות לרשות כל מי שמבקש לשוות לחצר ביתו מראה חמים, קלאסי ואסתטי עד מאוד