גדרות אלומיניום

גדרות לגינה הן הדרך שלנו ליצור אינטימיות, פרטיות ואת קו המתאר הסופי של הבית שלנו וסביבו הגינה. בנוסף הן גם מספקות את הנופך האחרון והיפה, את המסגרת לתמונה שיצרנו באמצעות הגינה. סביבת הבית כולה מקבלת מראה נעים וחמים, תחום ובטוח ומקנה פרטיות ושקט.
גדרות האלומניום מבית דקמן הן שילוב נפלא של יופי, אלגנטיות ועמידות.
תכנון ובחירת עיצוב הגדר נעשה בליווי צמוד שלנו בהתאם לסגנון הבית והגינה, ניתן לבחור בהתאמה אישית את רוחב פסי הגדר, צפיפותם והגוון המדויק הרצוי.

הדגמים שלנו

דפנה

דגם "דפנה"

גדר אלומיניום בעלת מראה אלגנטי ונקי. מעוצבת מפסים אופקיים של פרופילי אלומיניום. ייחודה של הגדר מדגם זה הוא המראה המעודן והנקי ששל פרופילי האלומיניום האופקיים המותקנים בין עמודי התשתית, דבר אשר מקנה מראה זהה של הגדר משני צידיה. נהוג לבצע מפרופילי אלומיניום צרים ברוחב 5 , 7 או 9 ס"מ.

יסמין

דגם "יסמין"

גדר אלומיניום פרמיום עוצרת נשימה. בנויה מפרופילי אלומיניום אופקיים צרים המותקנים בהתקנה נסתרת. עמודי הגדר מותקנים בצידה החיצוני, וכך בחזית הגדר מתקבל מראה אחיד, חלק ויוקרתי. נהוג לבצע מפרופילי אלומיניום צרים ברוחב 2 או 4 ס"מ.

מוצרים נוספים

8

גדרות עץ

פרגולות עץ איכותיות, כפי שאנו מספקים ללקוחותינו, חייבות להימדד במספר פרמטרים איכותיים בסיסיים כגון התאמת חומרי הגלם לייעודיהם של הפרגולות במרכז ולמטרות הקצה שלהן

20150430_120942~2

פרגולות אלומיניום

עולם מנצח של פרגולות מדהימות בעלות עמידות מירבית לתנאי מזג האויר.

20190324_142558

פרגולות ברזל

השילוב בברזל ועץ הינו שילוב ייחודי ועוצמתי המשלב בין חומרים עם תכונות שונות.

20150419_164553~2

דקים

דקים הם אחת הדרכים היפות, הנעימות, ובישראל גם הפרקטיות ביותר, העומדות לרשות כל מי שמבקש לשוות לחצר ביתו מראה חמים, קלאסי ואסתטי עד מאוד